Умови експлуатації

Умови експлуатації

Поширення гарантії

Гарантія якості виробів, що надається компанією keep, поширюється виключно на виробничі дефекти, які утворилися в процесі виготовлення виробу і не поширюється на пошкодження, спричинені неправильним їх використанням — абразивний знос, вплив екстремальних температур, розчинників, кислот та лугів, нещасні випадки, неправильне зберігання, недбалі експлуатація та догляд, перевищення граничного навантаження, застосування виробу не за призначенням, а також шкоду, завдану третіми особами — перевізниками або ж внаслідок проходження митного контролю.

У разі ж пошкодження виробу при транспортуванні споживачу рекомендується пред'явити відповідну претензію компанії-перевізнику (яка застрахована на випадок пошкодження багажу, що перевозиться) у пункті прибуття (якщо можливо, до проходження митного огляду).

Гарантійний термін виробів - 6  місяців.

Обмін виробу

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний товар у продавця, в якого цей товар був придбаний, якщо вказаний товар не пасував за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або комплектацією.

Обмін виробів keep належної якості провадиться, якщо вказаний виріб не був у споживанні, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, фабричні бірки, гарантійний талон, а також є товарний або касовий чек або інший документ, що підтверджує оплату зазначеного виробу. Таке право зберігається за споживачем протягом 14-ти днів.

У разі, якщо аналогічний товар відсутній у продажу на момент звернення споживача до продавця, споживач має право відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і вимагали повернення сплаченої грошової суми. Вимога споживача про повернення сплаченої за зазначений виріб грошової суми підлягає виконанню компанією keep протягом трьох днів з дня повернення зазначеного виробу. За угодою споживача з keep обмін виробу може бути передбачений по поверненню аналогічного товару в продаж.

Споживач, якому було реалізовано виріб неналежної якості, якщо це не було обумовлено продавцем, вправі за своїм вибором вимагати наступне:

 • безоплатного усунення недоліків або відшкодування витрат на їх виправлення споживачем чи третьою особою;
 • пропорційного зменшення ціни;
 • заміни на товар аналогічної моделі, артикулу;
 • заміни на такий самий товар іншої моделі, артикулу з відповідним перерахуванням купівельної ціни.

Правила догляду за виробами

 1. Під час чищення виробів користуйтеся тільки тими методами та засобами, які вказані на вшитій бірці і в описі товару на сайті keeppacks.com/warranty, не використовуйте для чищення агресивні речовини і миючі засоби.
 2. Чищення виробів з поліестеру, поліаміду, поліуретану та вінілу здійснюється вручну, вологою серветкою, щіткою або ж губкою в мильній воді при температурі не вище 30 °С.
 3. Якщо на поверхні виробу залишилися плями, необхідно намочити ганчірку або губку в розчині рідкого мила і теплої води, обережно нанести на забруднену поверхню. Після цього видалити мильний розчин за допомогою чистої вологої серветки.
 4. Щоб уникнути появи розводів і плям під час чищення, обережно протирайте лицьову поверхню круговими рухами, починаючи від центру плями до периферії.
 5. Для стійких плям використовуйте спеціальні засоби для чищення пінного типу. Не можна вибілювати.
 6. Елементи декорування, такі як нашивки і значки, не можна прати в пральній машині.
 7. Рюкзаки та сумки не можна прасувати.
 8. Зберігайте рюкзаки та сумки в сухому місці.

Матеріал DuPont™ Tyvek®

Особливу увагу, щодо догляду, необхідно звернути на вироби, виготовлені на з матеріалу DuPont™ Tyvek®. Це синтетичний матеріал, який виготовляють із волокон поліетилену високої щільності (HDPE).

Оскільки він має нетканинну структуру, пам’ятайте, що будь яке його пошкодження у вигляді проколу, порізу чи оплавлення не може бути виправлене й повернене до первинної цілісності за допомогою технології шиття.

Хоча Tyvek® є водонепроникним матеріалом і має стійкість до розриву в мокрому і сухому станах, рекомендується помірне навантаження виробу і дбайливе використання; він нечутливий до дії більшості кислот, основ і солей, зберігає міцність і гнучкість при температурі -75 °C та починає зморщуватися при 118 °C і плавиться при 135 °C. Можна прати при температурі не вище 60 °C універсальними пральними засобами, не відбілювати, та не використовувати барабанну сушку.